Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Marriott і Starwood створюють найбільшу в світі готельну мережу

7644.jpg
 

Marriott International і Starwood Hotels & Resorts оголосили про злиття. У результаті угоди розміром $ 12200000000 буде створена найбільша в світі готельна мережа, йдеться в заяві компаній.Вона зможе запропонувати відвідувачам 1100000 номерів більш ніж 5500 готелях, якими компанії управляють або яким надають франшизу на управління (зараз у Marriott +4300 об’єктів, у Starwood – 1270). Їх готелі розташовані більш ніж в 100 країнах.

Об’єднана компанія буде включати 30 брендів – від групи брендів Marriott, а також Ritz-Carlton і Renaissance Hotels & Resorts з боку Marriott до Sheraton, Le Meridien, St. Regis, W Hotels з боку Starwood.

За умовами операції акціонери Starwood отримають 0,92 акції Marriott і $ 2 грошима за кожну акцію.Таким чином, із загальної суми угоди Marriott заплатить $ 11900000000 акціями і $ 340 млн – грошима. Після завершення злиття акціонерам Starwood буде належати приблизно 37% звичайних акцій об’єднаної компанії. Її оцінний сукупний комісійний дохід за рік по 30 вересня 2015 р. склав би $ 2,7 млрд.

Marriott має намір прискорити розвиток брендів Starwood за рахунок своїх організаційних ресурсів, а також відносин з власниками готелів і франшиз.На другий рік після закриття угоди компанії очікують економії на витратах як мінімум в $ 200 млн, зокрема, за рахунок підвищення ефективності операцій і скорочення адміністративно-управлінських витрат. Як очікується, операція завершиться в середині 2016

Переговори про покупку Starwood донедавна вела також Hyatt Hotels, повідомляли в кінці жовтня CNBC і The Wall Street Journal.Крім того, писала WSJ, нею цікавилися трьох китайські компанії, включаючи Shanghai Jin Jiang International Hotels (Group); проте їм спочатку потрібно було домовитися один з одним і з Пекіном, так як китайська влада воліють, щоб пропозицію про поглинання зарубіжного бізнесу робила одинкитайська компанія.

Тоді ж Адам Ейрон, виконуючий обов’язки гендиректора Starwood, під час телеконференції з аналітиками сказав, що компанія незабаром має намір завершити як розгляд варіантів стратегічного розвитку, так і пошук гендиректора.«Я здивуюся, якщо не зможу дати вам остаточних відповідей в найближчі два місяці», – заявив Ейрон.

У об’єднаних Marriott і Starwood – «неймовірний потенціал зростання», заявив він в понеділок: «Ми зможемо запропонувати гостям і клієнтам набагато більше можливостей через 30 готельних брендів, тоді як об’єднана глобальна платформа і наші вміння допоможуть власникам іфранчайзі готелів витягти додаткову вартість ».

Джерело: vedomosti.ru

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно