Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Масштабний проект адміністративного комплексу в Індії

 

Архітектурне бюро Foster + Partners розробило масштабний проект адміністративного комплексу в центрі індійського міста Амаравати.
На більш ніж 200 км² розташуються ключові громадські будівлі, такі як Законодавчі збори і Верховний суд, а також кілька будівель секретаріату.

Новий район буде перебувати на березі річки Крішна – це ідеальне місце розташування, яке дозволить завжди мати багатий запас прісної води. У проекті екологія стоїть не на останньому місці, тому майже 60% площі буде зайнято зеленню або водою.Місто також буде максимально автономним за рахунок широкого використання сонячної енергії.

Велику увагу приділено сучасній інфраструктурі – крім електричних транспортних засобів і водних таксі, в місті буде велика кількість тінистих вулиць і площ, які заохочують людей ходити по місту пішки.

Що стосується адміністративних будівель, то Законодавчі збори з конічною дахом висотою 250 м розташується на території великого прісноводного озера. А Верховний суд буде увінчаний ступінчастою дахом за образом древніх індійських ступ.

Джерело: admagazine.ru

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно