Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

МАУ змінює систему бронювання – очікуються тимчасові незручності

205661
 

Про це повідомили в МАУ.

Зокрема, в період з 12:00 22 жовтня до 12:00 23 жовтня за київським часом, бронювання і придбання квитків на рейси авіакомпанії, внесення будь-яких змін у бронювання і оформлення додаткових послуг на сайті, в Контактному центрі і касах МАУ, а також в агентствах із продажу авіаквитків буде недоступно.

Також в МАУ повідомили, що на час синхронізації профілів часто літаючих пасажирів – з 12 по 15 жовтня 2016 року – опції реєстрації нових учасників та внесення змін до особистих та контактних даних існуючих учасників програм Panorama Club і Panorama Club CORPORATE будуть тимчасово недоступні. Обмеження торкнуться також можливості поновлення профілів у електронних кабінетах учасників програм. Процеси накопичення і використання миль будуть здійснюватися у звичайному режимі.

В авіакомпанії інформують, що час відключення сервісів бронювання і придбання квитків може бути продовжено, в разі технічної необхідності.

Попередньо, відновлення роботи системи бронювання авіаквитків на базі нової платформи Amadeus заплановано на 12:01 23 жовтня за київським часом.

У зв’язку з даною ситуацією, в авіакомпанії рекомендують пасажирам завчасно придбати авіаквитки, оформити і сплатити всі необхідні додаткові послуги.

Джерело: cfts.org.ua

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно