Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

МБРР виділить $ 300 000 000 на енергоефективні проекти

9004.jpg
 

Міжнародний банк реконструкції та розвитку (МБРР) надасть Україні понад 300 млн доларів позики в рамках проекту “Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України”.Про це повідомляє прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України.

Проект “Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України” є одним з комплексних заходів, які впроваджуються урядом України в напрямку реформування галузі централізованого теплопостачання.

“Тернопільміськтеплокомуненерго” планує провести реконструкцію 9 котелень, побудувати 2 когенераційні станції, встановити 31 індивідуальний тепловий пункт і автоматичну систему управління технологічними процесами, що дозволить в режимі реального часувідстежувати стан роботи систем теплопостачання міста, “- йдеться в повідомленні.

В результаті впровадження всіх заходів планується досягти економії теплової енергії при виробництві та транспортуванні, економії палива, зменшення споживання електроенергії за рахунок власного виробництва та економії, зменшити викиди СО2.

На першому етапі учасниками проекту стануть вісім міст: Вінниця, Дніпропетровськ, Кам’янець-Подільський, Миколаїв, Херсон, Харків, Чернігів і Тернопіль.

Джерело: korrespondent.net

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно