Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

McDonald’s в 2017р інвестував 136 млн грн у розвиток мережі в Україні

18199.jpg
 

Підприємство з іноземними інвестиціями (ПІІ) “МакДональдз Юкрейн Лтд.” (Київ), що розвиває в Україні американську мережу ресторанів швидкого харчування McDonald’s, в 2017 році інвестував в розвиток мережі в країні 136 млн грн.
“З початку поточного року і на сьогоднішній день інвестиції у відкриття і реконструкцію закладів склали 136 млн грн. Це три реконструкції в Одесі, Харкові та Дніпрі, а також два нових ресторани в Києві (ТРЦ Lavina Mall і біля ст. Метро” Мінська “) .До кінця року ця сума зросте “, – повідомив генеральний директор” МакДональдз Юкрейн “Гжегож Хмелярскій в інтерв’ю агентству” Інтерфакс-Україна “.

За його словами, в планах компанії на поточний рік – відкритішою чотирьох нових ресторану в Україні, два з них вже відкриті.”Ще два ресторани будуть відкриті в діючих торгових центрах:” Район “на Троєщині в Києві (вул. Миколи Лаврухіна, 4) і City Mall в Запоріжжі (вул. Запорізька, 1б). В останньому з них вже почалися ремонтні роботи”, – зазначив Г.Хмелярскій.

Крім того, один ресторан McDonald’s в даний час знаходиться в процесі великої перебудови зі збільшенням площі з 290 до 405 кв. м по вул. Наукова в Харкові. “Його плануємо відкрити його до кінця року.У Харкові цього року вже розширили один ресторан біля Центрального вокзалу з 307 кв. м до 469 кв. м. Також провели ремоделінг McDonald’s в Дніпрі в ЦУМі. До кінця року плануємо завершити процес перебудови ресторану в Одесі (просп. Добровольського, 116а).Ще один ремоделінг в Одесі був завершений влітку (просп. Шевченка, 2б). Всього за підсумками року таких розширень і ремоделінг відбудеться п’ять. Наступного року продовжимо цей процес “, – зазначив гендиректор компанії.

Джерело: interfax.com.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно