Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Менше 30 міст хочуть перейняти функції ДАБІ

7233.jpg
 

Тільки 28 міст подали заявки на створення місцевих органів Держархбудконтролю «На сьогодні Держархбудінспекція отримала 28 заявок на створення місцевих органів держархбудконтролю.Причому серед них лише 6 обласних центрів », – повідомив голова ДАБІ Олексій Кудрявцев.

У число цих обласних центрів входять Кіровоград, Львів, Тернопіль, Харків, Чернівці, а також Київ, який поки не подав необхідний пакет документів, але провів комплекс підготовчих робіт, включаючи прийняття відповідного рішення на сесії міськради.

Серед міст, які подали заявки, є кілька міст з Київської області, таких як Обухів, Фастів та Ірпінь.

Також 30 жовтня відбулася процедура передачі повноважень від ДАБІ України органам місцевого самоврядування, які першими виконали всі умови для створення власних інспекцій.Нові повноваження у сфері містобудівної політики отримали міста Дружківка і Червоний Лиман Донецької області.

Як повідомив міський голова Красного Лиману Леонід Перебийніс, з моменту початку процесу, пов’язаного з отриманням повноважень ДАБІ, до його завершення у місцевої ради пішло близько двох місяців.Заявку в ДАБІ вони подали на початку жовтня і через місяць отримали необхідні повноваження.

Джерело: abcnews.com.ua

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно