Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Мережа “Ашан” почне продавати продукцію дрібних фермерів

16916.jpg
 

Гіпермаркет “Ашан Україна” з жовтня поточного року відкриє торгові зони по реалізації фермерських товарів. Пілотний проект стартує в Київській області.
Гіпермаркет “Ашан Україна” в жовтні 2017 роки планує відкрити в магазинах мережі торгові зони, де буде реалізовуватися продукція малих і середніх фермерів з регіонів, повідомляє Міністерство аграрної політики і продовольства.

Згідно з повідомленням на сайті відомства запуск проекту “Фермерські товари” запланований з пілотного проекту в Київській області.

До груп продуктів, в закупівлі яких “Ашан” зацікавлений в рамках даного проекту, відносяться: свіже м’ясо, курятина, ковбасні вироби, молоко і кисломолочні продукти, сир, яйця, масло, мед, кондитерські вироби, а також джеми і варення.

У Мінагропроді зазначають, що серед головних критеріїв відбору виробників-учасників є, виробництво продукції без ГМО і використання гормонів росту.Тварини також повинні міститися в максимально природних умовах, а виробники суворо дотримуватися санітарних норм.

Виробники для участі в проекті повинні надати накладні та пакет документів, що підтверджують якість продукції: декларація виробника, свідоцтво якості, карантинне і фітосанітарний свідоцтво та ін. Документи.

Джерело: delo.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно