Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

МЕРТ має намір зобов’язати всіх підприємців встановити POS-термінали до 2020р

18664.JPG
 

Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) має намір поступово розширити застосування POS-терміналів на підприємців загальної і всіх груп спрощеної системи оподаткування до 1 січня 2020 року.
Згідно з оприлюдненим на сайті міністерства проекту урядової постанови, до 1 липня поточного року пропонується зобов’язати використовувати такі термінали підприємців загальної системи оподаткування та платників єдиного податку четвертої групи.

До 1 січня 2019 року така вимога може поширитися також на платників єдиного податку другої та третьої груп, які працюють в містах і мають у своєму розпорядженні торговельною площею більше 20 кв. м, випливає з проекту постанови.

Зобов’язати приймати електронні платежі у працюючих в містах підприємців на єдиному податку другої та третьої груп з торговою площею до 20 кв. м, а також платників єдиного податку другої та третьої груп в інших населених пунктах пропонується з 1 липня 2019 року.

До 1 січня 2020 року дію зазначеної норми може поширитися на платників єдиного податку першої групи, зазначено в документі.

Як наголошується в аналізі регуляторного акта, оприлюдненому разом з проектом постанови, в разі вступу в силу таких норм кількість малих і мікропідприємців, на яких буде поширюватися вимога встановити POS-термінал, досягне 183 тис.

Джерело: interfax.com.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно