Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

“Metro C&C Україна” планує вшестеро збільшити свою частку в сегменті HoReCa

4424
 

“У нас дуже амбітні плани. Ми ростемо рік від року і протягом наступних п’ять років плануємо збільшити свою частку ринку HoReCa в шість разів”, – повідомила директор служби доставки “Metro C&C Україна” Галина Джандан на прес-конференції у вівторок, присвяченій презентації стратегічному плану розвитку 2016-2020 рр.

За її словами, в рамках впровадження нової бізнес-моделі компанія має намір провести навчання співробітників, створити клуб оптової торгівлі для клієнтів, а також розвивати незалежну службу доставки товарів для клієнтів HoReCa.

“Ми будемо пропонувати своїм horeca-клієнтам сервіс із розбирання м’яса, риби. Маємо намір запропонувати клієнтам можливість замовляти або розширювати асортимент, необхідний під спеціальну подію. Будемо пропонувати і додаткові сервіси, зокрема, надання кредитів, і можливість брати участь у галузевих заходах, організованих компанією”, – зазначила Г.Джандан.

За даними компанії, нова служба доставки товарів “HoReCa Direct” буде працювати на базі діючих МЕТРО-хабів в п’яти містах – Києві, Одесі, Львові, Харкові, Дніпрі, а посезонно – в Івано-Франківську. Асортимент цієї служби для даного сегмента буде представлений 4,5 тис.товарів.

Директор з продажу Metro C&C (Україна) Юлія Пилипенко, в свою чергу, повідомила про запускаються 5 листопада двох оновлених в рамках пілотного проекту ТЦ в Полтаві і Києві (Петрівка).

“Ми спростили навігацію, поліпшили планування і презентацію товарів в магазинах. Незважаючи на складні будівельні роботи, діяльність ТЦ не припинялася. Запуск оновлених магазинів на Петрівці в Києві і в Полтаві заплановано на 5 листопада 2016 року. Найближчим часом компанія має намір оновити всі ТРЦ Metro в Україні за новою концепцією”, – уточнила Ю.Піліпенко.

При цьому Г.Джандан додала, що за результатами аналізу реакції клієнтів на новий формат двох ТЦ компанія має намір почати оновлення всіх магазинів мережі в Україні.

“Ми плануємо перезапускати в новому оновленому форматі по п’ять-шість магазинів в рік. Наша стратегія – завершити весь процес оновлення бізнес-моделі до 2020 року. До цього часу ми будемо мати новий професійний бізнес з обслуговування horeca, сервіс доставки та електронної комерції, яку ми розвиваємо спільно з ресурсом Zakaz.ua”, – резюмувала Г.Джандан.

Як повідомлялося з посиланням на комерційного директора “Метро Кеш енд Керрі Україна” Адріана Арич, компанія розглядає можливості для інвестування в місцеве виробництво м’ясної і молочної продукції з метою нарощування частки на ринку. Йдеться про вертикальну інтеграцію, придбання місцевих компаній, які будуть виробляти товари виключно для Metro C&C.

Джерело: interfax.com.ua

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно