Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

“Метро Кеш енд Керрі Україна” має намір інвестувати в покупку м’ясо-молочного бізнесу в Україні

biznes_plan_razvedenie_svinej_primer_biznes_plana_po_razvedeniyu_svinej_2
 

Про це повідомив комерційний директор Metro C & C Адріан Арич. “Нас цікавлять, в першу чергу, ті категорії, де ми можемо наростити частку ринку. З найбільш цікавих “Metro C&C” сегментів – молочна та м’ясна продукція. Зараз ми серйозно розглядаємо цей ринок, і мають намір в нього інвестувати”, – сказав він в ході саміту “Час для ривка локальних брендів” в Києві.

За словами А.Арич, мова йде про вертикальну інтеграцію, придбання місцевих компаній, які будуть виробляти товари виключно для Metro C&C.

“По деяким категоріям зараз в Україні на 50% дешевше виробляти товар, ніж в Китаї. Тому ми розглядаємо можливості для інвестування в місцеве виробництво – як придбання бізнесу, так і довгострокову оренду. Ми зацікавлені як в свіжих продуктах харчування, так і в нехарчової продукції”, – підкреслив він.

А.Арич зазначив, що 42% всіх харчових товарів на полицях Metro C&C, проводиться в Україні, однак, на його думку, ця частка є недостатньою і може бути суттєво збільшена. Також, за його словами, компанія протягом останніх років суттєво змінила структуру імпорту. Зокрема, частка російських товарів за два роки з 12% зменшилася майже до 0%, а через девальвацію гривні довелося, наприклад, замінити деякі категорії товарів, що імпортуються з Італії, більш дешевими товарами з Польщі.

Джерело: interfax.com.ua

, , , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно