Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

METRO шукає міжнародні стартапи в ресторанному та готельному бізнесі

10565.jpg
 

«Успіх першого раунду програми за участю 11 міжнародних стартапів переконав нас, що необхідно виходити на новий рівень і шукати більше цифрових проектів для наших клієнтів в ресторанному та готельному бізнесі. Впевнений, що цифрові бізнес-моделі і послуги зіграють ще більшу роль у майбутніх успіхах наших клієнтів, – говорить голова ради директорів METRO AG Олаф Кох. – Все частіше власники бізнесів звертаються до нас з новими ідеями в сфері digital. Продовжуючи програму METRO-Акселератор, ми прагнемо створити для них можливості швидко і ефективно тестувати свої проекти за участю наших міжнародних експертів у сфері оптової торгівлі та харчових технологій і розвивати їх у різних країнах. Ми пропонуємо доступ до дуже широкої бази клієнтів і контактів у сфері гостинності, які практично неможливо ніде знайти».

Із 12 квітня по 20 червня 2016 року команди стартапів із різних країн світу, яким цікава ця ініціатива, можуть подати заявки на участь у програмі на сайті www.metroaccelerator.com. Експертне журі інвесторів і менторів проаналізує заявки і вибере десять потенційно кращих стартапів.

Власне програма розпочнеться в Берліні 12 вересня. Через три місяці роботи з більш ніж сотнею менторів команди проведуть презентації своїх стартапів для інвесторів, лідерів галузей і громадськості в грудні 2016- го під час так званого демодня.

Проект має на меті пошук інноваційного бізнесу, який може створити додаткову цінність для готелів, ресторанів і кафе. Це можуть бути як рішення для окремих напрямків бізнесу – нові мультиканальні додатки для підвищення лояльності клієнтів і поліпшення бізнес-процесів, так і нові цифрові продукти і спеціальні сервіси.

До участі запрошуються стартапи на будь-якому етапі організаційної зрілості і з усіх країн світу, при цьому ні юридична структура, ні вік членів команди стартапів не має значення. Важливо, щоб команда була готова до участі в тримісячній програмі в Берліні, починаючи з середини вересня. Мова програми – англійська.

Як стратегічний партнер Techstars продовжить займатися розвитком стартапів в програмі METRO-Акселератор протягом наступних трьох років.

«Ми раді продовжувати роботу в цьому перспективному сегменті разом з METRO, – каже директор проекту METRO-Акселератор з боку Techstars Йенс Лапінський. – Як одна з найвідоміших екосистем для стартапів у світі Techstars пропонує ефективну міжнародну програму і доступ до товариства понад 3 000 менторів, інвесторів і досвідчених стартаперів. Ви залишаєтеся членом мережі Techstars назавжди, не тільки на період проведення програми. На сьогоднішній день ми інвестували понад в 1 000 компаній».

Джерело: retail-community.com.ua

, , , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно