Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Мін’юст має намір повністю змінити правила реєстрації нерухомості?

493.jpg
 

Наступного року держава має намір почати реєструвати угоди купівлі-продажу нерухомості за новими правилами.
Відповідний законопроект підготувало Міністерство юстиції. За словами глави відомства Петра Петренко, функцію реєстрації передадуть місцевій владі, а самі операції проводитимуться «в сліпому режимі».«Приймати документи будуть адміністратори, а обробляти – реєстратори, з якими клієнти не зможуть контактувати», – пояснює Петренко суть реформ.

Нові правила.

Законопроект Мін’юсту планується зареєструвати в парламенті восени.До цього часу нова система реєстрації буде випробувана в Центрі надання адміністративних послуг Солом’янської райдержадміністрації Києва.

Реформувати процедуру реєстрації угод планується в два етапи.На першому з них будуть створені фронт-(адміністратори, які приймають документи) і бек-офіси (реєструються угоди). Щоб уникнути корупції, Мін’юст пропонує розподіляти документи між реєстраторами з різних регіонів країни.Наприклад, угоду з купівлею-продажем київської квартири можуть зареєструвати фахівці зі Львова. Для цього реєстратори будуть отримувати скановані документи заявників по електронній пошті.Нотаріусів мають намір позбавити права реєструвати угоди – вони будуть тільки приймати документи і відправляти їх реєстраторам.

Передати всі функції реєстрації нерухомості місцевій владі Мін’юст планує на другому етапі реалізації реформи.Після цього Укрдержреєстр буде лише контролювати роботу державного реєстру, реєстраторів і займатися навчанням співробітників. «Наступного року Укрдержреєстр планує передавати справи на місця», – підкреслив Петро Петренко.

Єдиний реєстр майнових прав чиновники хочуть зробити загальнодоступним. Взяти виписку з нього зможе будь-який українець – для цього йому необхідно буде зареєструватися в системі.«Бланки документів на право власності передбачається скасувати – документи будуть друкувати на звичайних аркушах з печаткою», – пояснює глава Укрдержреєстру Ганна Онищенко.

Система недосконала.

Ініціатива Мін’юсту – це спроба змінити правила реєстрації нерухомості, які вступили в силу з 1 січня 2013 р. Замість БТІ з початку минулого року всі угоди засвідчують нотаріуси та держреєстратори.Але у існуючої системи реєстрації нерухомості маса недоліків, пояснила партнер і керівник практики нерухомості юридичної фірми DLA Piper Україна Наталія Кочергіна.

Петро Петренко розповідає, як в одному з центрів реєстрації нерухомості в Деснянському районі Києва поспілкувався з жінкою, яка вже сім разів намагалася подати документи на реєстрацію житла.«Але їй відмовляють, оскільки вона принесла оригінал, а не завірену копію договору купівлі-продажу», – обурюється міністр.

В $ 750 млн може обійтися Україні створення нової системи реєстрації нерухомості.

Керівник відділу дозвільної документації девелоперської компанії UDP Олександр Дідик у свою чергу розповідає, що проблем з реєстрацією нерухомості на первинному ринку зараз немає.«Створено спеціальний офіс для обслуговування забудовників, і черг на обробку документів практично немає», – пояснює він.

Маса неточностей.

Новації Мін’юсту викликають масу питань.Керівник департаменту нерухомості і будівництва компанії Astapov Lawyers Іван Трофименко вважає, що проблемою може стати співпраця між реєстратором та БТІ, в архівах якого зараз знаходяться неоціфрованная частина паперових реєстрів.«Багато нотаріуси знайшли можливість оперативно отримувати відомості БТІ, пише Капітал.Як львівський реєстратор, обраний за системою «російської рулетки», буде оперативно співпрацювати з київським БТІ з питань підтвердження даних старих паперових реєстрів – незрозуміло », – каже Трофименко.Директор Всеукраїнської асоціації БТІ Дмитро Павленко пояснює, що дані не передаються через відсутність механізму. «Потрібен відповідний закон», – упевнений він.

Створення нової системи реєстрації нерухомості – дороге задоволення, визнає Дмитро Павленко.«Грузія витратила на ці цілі близько $ 50 млн. Україні потрібно буде в 15 разів більше», – зазначає він і додає, що в регіонах може виникнути нестача кваліфікованих кадрів.Настільки часта зміна правил реєстрації нерухомості викликає подив, вважає президент Асоціації фахівців банківської оцінки Сергій Фролов. «Люди не до кінця пристосувалися до існуючих правил, а їм вже пропонують нові» – зазначає він.

Третина документів на реєстрацію нерухомості в Грузії надходить через інтернет.

При реєстрації нерухомості Грузія зіткнулася з тими ж проблемами, що й Україна, розповідає екс-заступник міністра юстиції цієї країни Джаба Ебаноідзе.У Грузії паралельно функціонувало кілька реєстрів, що створювало масу проблем. «Грузинам потрібно було отримати довідку, щоб оформити іншу довідку», – розповідає він.Система була настільки заплутаною, що місцеві жителі готові були платити хабарі, аби не ходити по інстанціях.

Ситуація змінилася в 2004 р., коли було реформовано БТІ, а його функції передані реєстраційній службі.У службі створили фронт (займався прийомом документів) та бек-офіси (безпосередньо укладали угоди і не спілкувалися з клієнтами), що дозволило позбутися корупції.На сайті служби грузини, які подали документи на реєстрацію, можуть у режимі реального часу стежити за тим, на якій стадії знаходяться їхні документи.

Більш того, всі зауваження державні реєстратори зобов’язані робити у письмовому вигляді, що дозволяє власнику нерухомості їх оскаржити.

У 2006-2007 рр.., Коли на ринку нерухомості кількість угод зросла в три-чотири рази, реєстраційна служба дозволила деяким своїм клієнтам, наприклад будівельним компаніям, надсилати скановані копії документів.На їх підставі реєстратори проводили угоди, а оригінали документів потрібно було донести до кінця місяця. «Близько 30-40% заявок надходить в служби через інтернет», – говорить Джаба Ебаноідзе. Цей крок, за його словами, визволив офіси реєстраторів від черг.У Грузії реєстр майнових прав є загальнодоступним, що дозволило позбутися від підробок. Всі бажаючі можуть роздрукувати виписку з реєстру вдома або в офісі, а реєстратор звіряє отриманий документ з базою даних.

Джерело: ibud.ua

Возможно, Вам также будет интересно