Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Мінфін оновив форму декларації з податку на нерухомість

3984.jpg
 

До декларації додаються відомості про наявні об’єктах житлової та / або нежитлової нерухомості.

Наказом від 10.04.2015 № 408 Мінфін оновив форму Податкової декларації з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

У першій графі декларації вказується її тип (звітна, звітна нова, уточнююча), код типу, порядковий номер за рік.

Далі необхідно вказати звітний період.Ця графа заповнюється у разі подання декларації за новостворені (нововведені) об’єкти житлової та / або нежитлової нерухомості або при переході права власності на об’єкт житлової та / або нежитлової нерухомості протягом звітного року (починаючи з місяця (номер місяцявказується арабськими цифрами)).

У наступній графі – повне найменування платника відповідно з реєстраційними документами. Далі вказується податковий номер.Юрособи-нерезиденти, які не мають коду в Реєстрі підприємств та організацій України, відзначають реєстраційний номер платника податків, який присвоюється контролюючим органом.

Також вказується основний вид економічної діяльності.

У наступній графі заповнюється місцезнаходження платника. За бажанням платника вказується електронна адреса та факс. Далі – найменування контролюючого органу (за місцем знаходження об’єкта нерухомості), до якого подається декларація.Крім того, вказується код органу місцевого самоврядування за місцезнаходженням об’єкта нерухомості.

Джерело: delo.ua

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно