Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Мінімальну орендну плату за землю під фермами можуть знизити

2299.jpg
 

У Верховній Раді України зареєстровано законопроект №1785 про внесення змін до Податкового кодексу щодо оподаткування земель сільськогосподарського призначення під будівлями, господарськими дворами, фермами і т. П.

У Верховній Раді України зареєстровано законопроект №1785 про внесення змін до Податкового кодексу щодо оподаткування земель сільськогосподарського призначення під будівлями, господарськими дворами, фермами і т. П. (Автор – депутат від БПП Олег Барна).Про це повідомляє ЛIГАБiзнесIнформ.

Пропонується доповнити ст.288 Податкового кодексу нормою, згідно з якою розмір річної орендної плати не може бути меншим 1% нормативної грошової оцінки для земель сільськогосподарського призначення під будівлями, господарськими дворами, фермами і т. Д.

Депутат пояснив, що діюча система нарахування орендної плати за землі сільгосппризначення встановлює нижню межу в 3% грошової оцінки даних земель. Таким чином, для земель під сільськогосподарськими будівлями, дворами, фермами і т. Д., Враховуючи особливу методику нарахування грошової оцінки даних земель, мінімальний розмір такої орендної плати становитиме 13 500 грн. в рік.На думку депутата, така плата для дрібного сільськогосподарського товаровиробника непосильна і несе загрозу згортання дрібного фермерства та подальшого занепаду села.Тому депутат хоче надати місцевій владі більш широку шкалу розміру орендної плати саме за землі сільгосппризначення під господарськими дворами і фермами.

Швидше за все, відповідна поправка буде прийнята в ході запланованого на середину лютого уточнення норм бюджету та податкової реформи.

Джерело: biz.liga.net

Возможно, Вам также будет интересно