Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Minimum House. Розумний мінідом для відпочинку під Берліном

17614.jpg
 

Побудований під Берліном будинок Minimum House – цікавий сучасний проект розумного будинку. Цей прототип серійного котеджу для заміського відпочинку має площу 151 м2.
Пасивне опалення будівлі

228721f86a757ce77fd7b08b4c5f2033

Зведене в мінімалістському стилі будівля з гранично аскетичними меблями і стилем інтер’єру призначене не тільки для отримання повноцінних вражень від відпочинку на природі, а й для максимально ефективного використання енергіїсонця.

Три зовнішні стіни модульного будівлі – південна, західна і східна – мають прозоре засклення і здатні вловлювати активну і пасивну енергію сонця, тоді як глуха північна сторона максимально ізольована від холодного вітру подвійною рамою з деревини.

 

100705Втілення енергоефективних стандартів

08843b076a0696697ef0029e7e27143d

Завдяки кропіткій роботі інженерів і архітекторів, сформована затишна вітальня відкритого планування, яка, як і весь проект, повністю відповідає всім еко- і енергоефективним стандартам сучасногожитла.

Проект може бути реалізований в різних кліматичних зонах: розрахунки оптимальних термічних і технічних альтернатив будівлі були виконані співробітниками Інституту будівництва і сонячних технологій в Брауншвейгу.

Будинок безперервно сканує і регулює свої статки за допомогою зовнішнього грунтового датчика, керованої системи вентиляції з рекуперацією тепла і стельової системи сонячного обігріву, яка розташована на озелененої даху.

Джерело: superdom.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно