Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Міноборони відкриває конкурс для забудовників на закупівлю готового житла

4577.jpg
 

Міноборони відкриває конкурс для забудовників на закупівлю готового житла для військовослужбовців. До участі в конкурсі запрошуються будівельні компанії та організації, які фінансують будівництво.

Прийом заявок триватиме до 30 червня цього року. Про це під час брифінгу в Кабінеті Міністрів України повідомив заступник Міністра оборони Юрій Гусєв.

«У рамках цієї процедури ми готові купити житло на суму близько 110 мільйонів гривень», – зазначив Юрій Гусєв.

Також він поінформував, що встановлена ​​гранична вартість квадратного метра житла, за яку оборонне відомство буде купувати квартири: 8000 200 гривень, а для Києва – 16 тисяч 740 гривень за квадратний метр.

Всього цього року Міноборони придбає і побудує близько 3 тисяч квартир.Житло для військовослужбовців Збройних Сил України планують отримати за виділені Урядом кошти шляхом власного будівництва, реконструкції будівель під житло, придбання житла на умовах пайової участі на вторинному ринку і за рахунок позабюджетних(Інвестиційних) коштів.

«З часу затвердження Комплексної програми забезпечення житлом військовослужбовців та членів їх сімей вперше Міністерству оборони України Держбюджетом виділено витрати на будівництво і придбання житла, що відповідають показникам, – зазначив заступникМіністра оборони України Юрій Гусєв. – Це 1 мільярд 140 500 000 гривень ».

Джерело: kmu.gov.ua

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно