Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Мінрегіон адаптує сертифікацію будівельної продукції під європейські стандарти

45846_stroitelstvo_energosberegayushhih_domov
 

У міністерстві відзначили, що після прийняття закону українські виробники зможуть конкурувати за кордоном, а виробники продукції, які хочуть зайти на український ринок, будуть розуміти, що не треба додаткових документів.

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства має намір адаптувати сертифікацію будівельної продукції під європейські стандарти, які регулюються регламентом ЄС №305.

«Ми вже підготували законопроект по 305-му регламенту ЄС і подали на розгляд регуляторної служби. Обговоривши всі розбіжності, ми вчора знайшли спільну думку і зараз чекаємо підтвердження від регуляторної служби», – сказав заступник міністра.

Парцхаладзе відзначив, що після прийняття закону українські виробники зможуть конкурувати за кордоном, а виробники продукції, які хочуть зайти на український ринок, будуть розуміти, що не треба додаткових документів.

«Цим законопроектом ми робимо правила єдиними для українського і європейського ринку. Тому, що зараз існує велика проблема входження сучасних технологій, особливо з енергоефективності», – сказав він.

Джерело: unian.net

, , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно