Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Мінрегіон хоче скасувати пайову участь для забудовників

25-paevoe-u4astie
 

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства має намір скасувати пайову участь для забудовників, а дохід до місцевого бюджету закладати при підписанні договору оренди.

Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

«Ми маємо намір ліквідувати пайову участь «як клас», тому що, якщо ми йдемо в Європу, потрібно міняти філософію ведення бізнесу, робити це за світовими стандартами. Пайова участь не виправдовує себе, крім того в цьому механізмі існує маса корупції. Ми відкрили перші дискусії і викладемо це в законодавчому аспекті», – сказав заступник міністра.

Парцхаладзе відзначив, що договори оренди видавалися безкоштовно, а це веде до корупції, тому необхідно закладати дохід до місцевого бюджету при підписанні договору оренди.

«Наша пропозиція полягає в тому, щоб під час підписання договору оренди закладати дохід до місцевого бюджету. Тоді, перш ніж продавати право на оренду землі, можна проаналізувати цільове призначення ділянки під забудову. Наприклад, коли ми розуміємо, що на певній ділянці буде 100-поверховий будинок, то ділянку природно буде продаватися дорожче», – сказав заступник міністра.

Також, чиновник заявив, що прийняти закон необхідно протягом кількох місяців, так як це вплине на підняття України в рейтингу Doing Business, а один пункт рейтингу може дати Україні мінімум 600 млн дол. інвестицій.

Джерело: unian.net

, , , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно