Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Мінрегіон просить банки знизити процентну ставку по кредитах на утеплення житла

6638.jpg
 

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (Мінрегіон) у зв’язку зі зниженням Національним банком України 25 вересня облікової ставки з 27% до 22% просить державні банки – учасники програми часткової компенсаціївартості кредитів на термомодернізацію та заходи щодо підвищення енергоефективності в житловому секторі знизити відсоткову ставку за такими кредитами для населення.

Про це повідомляє прес-служба міністерства з посиланням на віце-прем’єр-міністра – міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка.

«25 вересня Національний банк зменшив облікову ставку до 22%, що є хорошим сигналом для всієї економіки країни в цілому.Враховуючи це, ми попросили банки негайно переглянути кредитні продукти за програмою енергоефективності з метою зробити їх більш вигідними для кінцевого споживача.Чим більше буде кредитів – тим швидше наша країна стане енергоефективної », – цитує Зубко прес-служба відомства.

Також він нагадав, що станом на 21 вересня з початку дії програми було видано 31503 кредиту на загальну суму 525 700 000 грн.

За даними Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження, за станом на серпень фінансування програми здійснюють три державні банки: «Ощадбанк», «Укрексімбанк» та «Укргазбанк».

Як повідомляв УНІАН, на початку квітня віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко повідомив, що уряд прийняв програму компенсації 20-40% вартості кредитів на заходи щодо підвищенняенергоефективності. Бюджет програми склав 1570000000 грн.

Кабінет міністрів виділив Мінрегіону 495720000 грн для фінансування заходів державної цільової економічної програми енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлюваних джерел енергії та альтернативних видівпалива на 2010-2015 роки.

12 серпня Кабінет міністрів прийняв постанову, згідно з яким розмір компенсації вартості тіла кредиту, взятого на купівлю негазових котлів та утеплення житла, для громадян, які отримують субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, збільшений до 70% з 20-40%.

Тією ж постановою передбачено збільшення максимальної суми компенсації тіла кредиту на термомодернізацію і заходи щодо утеплення до 12 тис. Грн і 14 тис. Грн з 5 тис. Грн і 10 тис.грн відповідно, залежно від форми організації управління житлом (ОСББ або ЖБК).

Джерело: economics.unian.net

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно