Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Мінрегіон вивчає можливість виходу українських будівельних компаній на зарубіжні ринки

6281.jpg
 

Про це з посиланням на підсумки зустрічі з главою Минрегиона повідомив перший заступник голови Комітету Верховної Ради з питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства Дмитро Андрієвський.

“У ході нашого ранкової наради Геннадій Зубко заявив про те, що зараз міністерство шукає нові ринки для виходу наших будівельних підприємств. У першу чергу, це ринки Середнього та Близького Сходу.Є дуже серйозні напрацювання щодо таких робіт в Єгипті, а також у колишніх наших радянських республіках, в першу чергу це – Азербайджан, Казахстан і Туркменія “, – заявив Андрієвський.

При цьому, за його словами, профільний комітет Верховної Ради спільно з Конфедерацією будівельників України та іншими профільними організаціями, які представляють інтереси українських будівельників, розробив зміни до закону, які дадуть можливість тимчасовоскасувати мораторій на відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

“Це непросте рішення, і воно сьогодні перебуває у залі Верховної Ради.Я впевнений, що найближчим часом воно буде проголосовано, що дасть “поштовх” будівельної галузі України “, – сказав Андрієвський.

Джерело: economics.unian.net

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно