Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Мінрегіон встановив мінімальний перелік послуг із управління багатоквартирним будинком

_original
 

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства встановило мінімальний перелік послуг із управління багатоквартирним будинком, які повинні забезпечувати належний стан будинку і прибудинкової території, повідомила прес-служба відомства.

«Ціна на послугу з управління багатоквартирним будинком повинна складатися з витрат на утримання багатоквартирного будинку (утримання спільного майна та прибудинкової території, поточний ремонт загального майна) і винагороди управителя», – йдеться в повідомленні.

Перелік таких послуг передбачений у проектах Порядку проведення конкурсу з призначенням керуючого багатоквартирного будинку та Типового договору про надання послуг із управління багатоквартирним будинком, а також у чинному законодавстві.

До складу ціни на послугу з управління багатоквартирним будинком включаються витрати з утримання будинку, його технічного обслуговування, поточного ремонту і витрати на оплату комунальних послуг щодо спільного майна багатоквартирного будинку.

Як наголошується в повідомленні, перелік є мінімально необхідним і може бути зменшений тільки за об’єктивними умовами експлуатації будинку. Дані послуги повинні в обов’язковому порядку надаватися, оскільки саме вони забезпечують належний технічний, санітарно-гігієнічний, протипожежний стан будинку і прибудинкової території.

Також вказується, що під час проведення конкурсу конкурсна документація повинна містити перелік складових послуги з управління багатоквартирним будинком та вимоги до якості надання послуги, періодичності виконання робіт із посиланням на стандарти, нормативи, норми і правила.

Витрати ж на капітальний ремонт, реконструкцію, реставрацію, а також інші витрати, передбачені рішенням співвласників, можуть відшкодовуватися за окремими договорами з співвласниками.

Джерело: economics.unian.net

, , , , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно