Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Мінсоцполітики розповіло про призначення субсидій для членів сімей загиблих військовослужбовців

6069.jpg
 

Міністерство соціальної політики роз’яснило, що згідно із Законом № 76-VIII і постановою Кабміну № 389льготи на оплату житлово-комунальних послуг надаються окремим категоріям пільговиків з 1 липня 2015 року за умови, якщо розмір середньомісячного сукупногодоходу сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні 6 місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу (у 2015 році – 1710 грн).

На батьків і членів сімей військовослужбовців, які загинули (померли) або пропали безвісти під час проходження військової служби, зазначені норми Закону та постанови не поширюються.

Згідно з п. 5 ст.12 Закону про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей, батькам та членам сімей військовослужбовців, які загинули (померли) або пропали безвісти, надається 50-% знижка при оплаті за користування ж / к послугами в межах встановлених норм.При наданні цих пільг не враховуються доходи сім’ї.

Мінсоцполітики також звертає увагу, що розмір субсидії розраховується індивідуально для кожної сім’ї залежно від її доходів (чим менше дохід, тим менше розмір обов’язкового платежу).Ніяких обмежень за сумами доходів членів сімей реформована система субсидій не передбачає.

Субсидії призначаються без урахування суми допомоги у разі загибелі (смерті) військовослужбовця (609 тис. Грн).

Про факти можливих порушень норм законів України з боку місцевих органів влади при призначенні пільг та субсидій учасникам бойових дій, ветеранам війни, батькам та членам сімей військовослужбовців, які загинули (померли) або пропали безвісти, можна повідомлятиМіністерство соціальної політики і Державну службу у справах ветеранів та учасників АТО.

Джерело: jurliga.ligazakon.ua

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно