Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Міська влада припиняє плани з будівництва метро на Троєщину

0_23ad3_89217e00_orig
 

Влада призупиняє плани з розвитку Подільсько-Вигурівської лінії метро (гілки на Троєщину). Про це повідомив заступник голови КМДА Ілля Сагайдак.

В якості альтернативи влади міста пропонують жителям мікрорайону новий транспортно-інфраструктурний проект – “швидкісний коридор”, відокремлену лінію для комунального транспорту.

“Ми фізично виділимо смугу для громадського транспорту, щоб туди не могли заїхати автомобілісти. Тролейбус або автобус (покаже ТЕО) буде обладнаний датчиком GPS, який при наближенні громадського транспорту до перехрестя включає довге зелене світло. Зупинки будуть обладнані спеціальними турнікетами, тобто по суті це буде наземне метро”, – розповів Ілля Сагайдак.

На першому етапі розвитку системи швидкісного коридору передбачена реалізація лінії “Троєщина – Чоколівка” з відгалуженням на Відрадний з потенційним добовим попитом в 140 тис. пасажирів.

Проект включає в себе реконструкцію 22 км дороги, забезпечення зручного доступу до станцій і пересадочних вузлів – ст. метро Петрівка, трамвайна зупинка на вул. Фрунзе, ст. м Дорогожичі, ст. м Шулявська, лінія швидкісного Борщагівського трамваю, зупинка електрички “Караваєві дачі”, вихід на Севастопольську площу.

За попередніми оцінками, реалізація такого проекту обійдеться в 100 млн євро.

“На перший погляд, здається, що багато, але аналог коштує в десятки рази дорожче. Справа навіть не в грошах, а в часі. Щоб побудувати лінію метро потрібно років 10-15, а з огляду на те, як йде таке будівництво в Україні, то і всі 20 років. У свою чергу, цей проект можна реалізувати за три роки”, – говорить Сагайдак.

Джерело: delo.ua

, , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно