Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

40 міст по всьому світу повністю перейшли на відновлювану енергію

19011.jpg
 

Більше 40 міст по всьому світу повністю перейшли на відновлювану енергію, і щонайменше сотня міст забезпечує 70% запиту на електроенергію за допомогою чистих джерел.
З моменту підписання Паризької угоди, кількість міст, які працюють над скороченням вуглецевих викидів, зросла з 308 до 572, повідомляє Fast Company.

У список міст США, які на 70% перейшли на поновлювані джерела, входять Сіеттл, Юджин і Аспен.Берлінгтон перейшов на чисту енергетику в повному обсязі. Аналогічну мету поставили Атланта і Сан-Дієго.Саме міста найбільше впливають на забруднення навколишнього середовища, тому їх курс на поновлювані джерела зможе внести найвагоміший внесок у боротьбу зі зміною клімату.Зокрема, вони можуть виділяти субсидії для підприємств, які готові відмовитися від викопного палива і вводити фінансові стимули організацій, чиї нові об’єкти будуть спочатку обладнані сонячними панелями.

Якщо ж заохочувальні заходи не матимуть ефекту, можна посилити будівельні норми і правила. Наприклад, в Сан-Франциско 15-30% дахів новозбудованих будинків повинні бути обладнані або сонячними панелями, або – зеленими насадженнями.Само собою, обмеження повинні стосуватися і викидів з підприємств, які використовують вугілля та природний газ.

У Європі до 2030 року дозволу на викиди CO2 будуть коштувати € 31 за тонну – це в три рази дорожче, ніж зараз.Закривати вугільні електростанції буде вигідніше, ніж модернізувати їх відповідно до нових екологічних стандартів. Тому всі вугільні електростанції Європейського Союзу та Великої Британії стануть збитковими в найближчі десять років.Їх буде субсидувати держава, відвівши їм роль страхувального варіанти на випадок, якщо сонячні і вітрові електростанції НЕ будуть справлятися в періоди пікового попиту на електрику.

Джерело: hightech.fm

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно