Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Місто мистецтв і наук у Валенсії

5061.jpg
 

Комплекс є одним з видатних зразків сучасної архітектури.

Дизайн належить Валенсіанском архітекторові Сантьяго Калатрава, будівництво почалося в 1996 році.«Місто» складається з п’яти будівель, зазвичай званих по їх Валенсійського (каталонським) назвам:

El Palau de les Arts Reina Sofía – Оперний театр і сцена для інших театральних постановок

L’Hemisfèric – Кінотеатр Imax, планетарій, театр лазерних постановок

L’Umbracle – Галерея / сад

El Museu de les Ciències Príncipe Felipe – Науковий музей

L’Oceanogràfic – Океанографічний парк на відкритому повітрі

Комплекс оточений парками, струмками і басейнами, ця територія – популярне місце відпочинку жителів і гостей міста, тут працюють бари і кафе.На місці, де зараз стоїть комплекс будівель Калатрави, раніше протікала річка Турія, яка була осушена після повені в 1957 році. До 1980 року тут виріс цілий сад, який так і називався – Сад Річки Турія.

У квітні 1998 року комплекс відкрив свої двері для публіки з будівлі L’Hemisfèric. Одинадцять місяців потому, президент Валенсії, Едуардо заплав відкрив El Museu de les Ciències Príncipe Felipe, хоча музей ще не був закінчений. Музей був відкритий для публіки двадцятьма місяцями пізніше.12 грудня 2002 відбулося відкриття L’Oceanographic (найбільший акваріум в Європі). Нарешті, 8 жовтня 2005 Palau de les Arts Reina Sofía був відкритий і став оперним театром Валенсії.

Проект Міста Наук в народі викликав суперечності.Наприклад, Народна Партія бачила в Місті Наук «роботу фараонів», які будуть служити тільки до того, щоб роздути его соціалістів, просунули цю ініціативу. Телевежа стала головним об’єктом критики, але, тим не менш, будівництво проекту тривало.

Музей науки і техніки, адаптований для школярів, яким пропонується обов’язково чіпати і приводити в дію його експонати. Планетарій, побудований у формі ока, повіку якого може підніматися і опускатися. Площа цієї споруди дорівнює 13 тис. Кв. м.Тут, в перший день відкриття, проводилося дивовижне по красі лазерне шоу, на яке зібралася вся Валенсія.

Знахідка Калатрави – величезний басейн, навколишній комплекс.Відбиваючись в дзеркалі води, півсфери подвоюються, замикаючись то кругом, то у формі людського ока.

У галереї мистецтв паралельно головної осі комплексу знаходиться перехід довжиною 320 м і шириною 60 м, наповнений різноманітною рослинністю.Він являє собою зимовий сад, прикрашений 55 зафіксованими арками і 54 – рухливими, висотою 18 м.

Джерело: abcnews.com.ua

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно