Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Місто Тесли: перше в світі місто із сонячними батареями і інноваційними акумуляторами

12465.jpg
 

Екологічно чисте місто зможе виробляти таку кількість енергії, якої буде достатньо для задоволення потреб усієї інфраструктури міста.

«Містом Тесла» (Tesla Town) буде називатися передмістя в околицях ділового району Мельбурна (Австралія). Проект був визнаний найбільш екологічним проектом такого масштабу. У кожному будинку будуть перебувати сонячні батареї і вбудовані акумулятори Tesla PowerWall. PowerWall – це іонно-літієвий акумулятор для побутового використання. Він не потребує обслуговування і має 10-річну гарантію. Очікується, що сонячної енергії вистачить навіть для того, щоб жителі могли безкоштовно заряджати свої електромобілі.

Завдяки сучасним технологіям необхідне споживання води в новобудовах знизиться на 43%, а обсяги побутового сміття скоротяться на цілих 80%.

Офіційна назва міста Тесли Яррабенд (YarraBend), оскільки воно розташується на річці Ярра. На забудову виділено 16,46 гектарів землі. На цій площі розмістяться 2500 будинків, як багатоповерхових, так і приватних. Перші 60 будинків надійдуть в продаж вже в серпні. Їх вартість варіюється від 1,48 до 2,1 мільйонів доларів. Заселитися в нові будинки люди зможуть вже на початку 2017 року.

Джерело: novate.ru

, , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно