Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Місць немає. Що буде з паркінгами в ЖК після прийняття нових правил забудови

 

Мінрегіон пропонує відмовитися від розміщення автомобільних стоянок на території нових житлових комплексів. Що пропонують чиновники і чи зможе проект допомогти розібратися з однією з найактуальніших київських проблем – хаотичною паркуванням авто.
Що трапилося

У квітні 2018 року Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства представило проект нових державних будівельних норм (ДБН).Мінрегіон пропонує відмовитися від розміщення автомобільних стоянок на території нових житлових комплексів. Замість них забудовників зобов’язують передбачати наземні, підземні або комбіновані паркінги далеко від пішохідних зон.При цьому відстань від місця проживання автовласника до стоянки не повинно перевищувати 700 метрів.

У проекті документа «Планування і забудова територій» чиновники рекомендують розміщувати гаражі і паркування легкових авто на периферії житлових районів і на міжмагістральних територіях. А також в місцях, віддалених від ігрових майданчиків і зон відпочинку.«Житловий простір має використовуватися на благо жителів будинків – для створення дитячих ігрових майданчиків, зручних зон відпочинку, озеленення всередині кварталів», – так прокоментував ініціативу заступник міністра регіональної політики Лев Парцхаладзе.

Більшість експертів і гравців ринку підкреслюють користь нових норм ДБН для міського простору. Хоча й зізнаються: на перших етапах впровадження плану, паркувальних місць точно буде не вистачати. ​​«Нові ЖК в цьому сенсі діляться на два типи.Це або комплекси, які передбачають парковку ще на етапі проектування, або висотки, які після заселення обростають стихійними стоянками на газонах і тротуарах, – каже голова ради директорів будівельної компанії GEOS Максим Барбаш.- Ми прораховували достатню кількість місць для наших нових забудов задовго до появи проекту нових ДБН. Так що, думаю, для прогресивних девелоперів нові норми – просто офіційне закріплення актуальних принципів будівництва ».

Так, за словами Барабаша, в активі компанії GEOS п’ять комплексів в центрі Києва, де вже передбачено достатню кількість паркінгів. Це ЖК Alter Ego, Cardinal і Richmond на Печерську, AuRoom на вул. Паньківській і Nobel Homes на вул. Гоголівській.

Дійсно, комфортні і правильно обладнані паркінги – невід’ємна складова сучасних міст.Наприклад, в Німеччині, неможливо отримати дозвіл на покупку машини, не маючи паркінгу, і це істотно допомагає упорядкувати розташування автомобілів в житлових районах.

Ситуація з паркуванням в Києві всім нам відома: ні придбання автомобіля, ні квартири в житловому комплексі не зобов’язує купувати парко-місце.Тому парковка, в тому числі, на території нових житлових комплексів безладна – припарковані машини заважають мешканцям, створюють небезпеку для дітей, що грають на дитячих майданчиках, перешкоджають проїзду автомобілів екстрених служб.

У компанії Edelburg, що зводить, в тому числі, ЖК Edeldorf, ЖК Edelweiss House і ЖК Поділ Град Vintage, вважають ініціативу Мінрегіону зі зміни ДБН, які стосуються парковок в житлових комплексах, корисною і своєчасною.«Паркінги дійсно необхідно розміщувати далеко від пішохідних зон і дитячих майданчиків. Однак цього недостатньо, адже ДБН регулює забудову, але як і раніше не зобов’язує покупців квартир і власників автомобілів купувати місце в паркінгу.І пошук оптимальних рішень по розташуванню парковки лягає на плечі девелопера », – відзначають експерти компанії.

планування паркінгів

Крім вирішення естетичних і екологічних проблем, очікується, що нові правила підвищать безпеку міського середовища – зараз через перенасиченість проїздів машинами пожежна та інша спецтехніка часто не може потрапити на місцеподії. Більш того, документ зобов’язує житлові комплекси передбачити проїзд до будівель з усіх його сторін (зараз за нормами, досить заїзду з одного боку). Автотранспорт, що не належить резидентам ЖК, пропонується розміщувати на тимчасових гостьових паркінгах.У новій редакції документа «Планування і забудова територій» їх рекомендують обладнати з боку проїзду або вулиці, на відстані до 150 метрів від будинку.

Барбаш зазначає, що подібна практика використовується в Європі, і посилається на досвід своєї ж компанії: «Сьогодні ми будуємо три об’єкти в Будапешті, і там також діють вимоги щодо організації паркомісць для майбутніх мешканців.Єдина відмінність – там нормативна база передбачає співпрацю з міською адміністрацією.Тобто, якщо з об’єктивних причин на локації немає можливості організувати підземний або наземний паркінг, то девелопер оплачує певну суму місту, і влади самостійно організовують відсутні паркомісця за ці гроші ».

На думку експертів Edelburg, при проектуванні паркінгів в житлових комплексах необхідно враховувати кілька нюансів. По-перше, можливість паркування біля під’їзду повинна бути обмежена фізично.По-друге, при цьому необхідно передбачити можливість під’їзду автомобілів екстрених служб.І, по-третє, при відсутності фізичної можливості парковки, у мешканців будинку, особливо, якщо це будинок класу бізнес або преміум, повинна бути можливість під’їхати максимально близько до будинку.

«У житлових комплексах Edelburg Development ми знайшли рішення цієї проблеми через розміщення паркінгів в стилобатной частини будівель.При цьому місць в паркінгах більш ніж достатньо для всіх мешканців, на кожен поверх паркінгу спускаються ліфти, на яких можна доїхати на будь-який житловий поверх. Це зручно для жителів і дозволяє уникнути хаотичної парковки біля будинку.А з огляду на той факт, що покупці квартир не завжди поспішають купувати парко-місце, ми періодично проводимо акції і даруємо місце в паркінгу при покупці квартири », – кажуть в компанії.

Що може змінитися

На думку експертів, рішення змінити правила організації парковок оприлюднено як не можна до речі – за даними Укравтопрому, в 2017 році імпорт автомобілів в Україну зріс на 92% в порівнянні з 2016 роком.Також на 77% збільшився обсяг виробництва автомобілів всередині країни. Якщо додати до цього близько 400 тис. Авто з іноземною реєстрацією, то можна з упевненістю говорити зрослого попиту українців на автомобілі.І, як результат, про необхідність транспортної інфраструктури змінюватися під нові споживчі реалії.

Втім, в столиці процес може ускладнитися через низку причин. «У Києві історична і ділова частини міста збігаються.Потрібно розуміти, що принаймні на початку цих реформ паркувальних місць не вистачить всім – необхідність будівництва нових паркінгів буде дуже відчуватися », – каже Барабаш.Згідно з проектом Мінрегіону, в історичному центрі столиці девелопера доведеться будувати тільки підземні паркінги.

Інша сторона автомобільного ажіотажу і запаркованних під зав’язку житлових масивів – ціни на паркомісця. У новобудовах вони можуть досягати $ 15-20 тис.за простій ділянку у дворі, окреслений розміткою. Фахівці сходяться на думці, що в разі реалізації нових ДБН забудовники можуть задирати ціни на паркомісця ще вище. Вихід для автовласників – потурбуватися оформленням паркувального місця вже зараз.

Джерело: 3m2.kiev.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно