Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

МІУ пропонує побудувати ще один міжнародний аеропорт для Києва

 

Новий аеропорт можуть побудувати на базі аеродрому Гостомеля, Білій Церкві або Житомира.
Міністерство інфраструктури України (МІУ) пропонує побудувати ще один міжнародний аеропорт для Києва.

Повідомляється, що Міністерство інфраструктури оприлюднило проект “Авіаційної транспортної стратегії України на період до 2030 року”.Документ повинен бути затверджений урядовим розпорядженням. Серед усього іншого він передбачає будівництво ще одного міжнародного аеропорту для Києва, щоб забезпечити попит на авіаперевезення через зростаючого туристичного та ділового потенціалу столиці.

Активно про необхідність ще одного аеровозкзала в столичному регіоні, крім аеропортів “Бориспіль” і “Київ”, заговорили, коли найбільший європейський лоукостер Ryanair заявив про наміри вийти на український ринок.Якщо такий аеропорт все ж вдасться побудувати, в уряді обіцяють забезпечити інфраструктуру під’їзних доріг і якісного наземного сполучення з цим аеропортом різними видами громадського транспорту.

Цілком можливо, що новий аеропорт буде побудований на базі довколишніх аеродромів Гостомеля, Білій Церкві або Житомира. У проекті авіастратегіі вони вказуються як авіавузла для лоукост-перевезень.

“Необхідно побудувати аеропорт в місті Біла Церква, який би використовувався для лоукост і вантажних перевезень, а також в якості основи для технічного обслуговування літаків”, – вважає виконавчий директор “Української авіатранспортної асоціації” Микола Щербина.

У найближчі 10-15 років двох існуючих аеропортів може бути вже недостатньо для забезпечення потреб Києва та області в авіатранспорті.За словами глави авіаційного комітету при Торгово-промисловій палаті України Євгена Дихне, тільки аеропорт “Бориспіль” через п’ять років досягне пропускної здатності в 25 млн пасажирів на рік, а до 2030 року – 50 млн.

“Аеропорт” Київ “” затиснутий “в місті, тому перспективи збільшення його пропускної здатності досить обмежені. Крім того, це необхідно, з огляду на постійно зростаючі обмеження щодо шумів в світі.Так вже є приклади, коли аеропорти в Європі закривають свої смуги в нічний час. Тому, логічно, що зі збільшенням пасажиропотоку і мобільності регіону рано чи пізно постане питання необхідності третього аеропорту в Київському регіоні.І тут може знайти своє місце один з аеропортів Гостомеля, Білій Церкві або Житомира “, – зазначив він.

Джерело: rbc.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно