Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Між бумом і затишшям – що зараз відбувається на ринку нерухомості України

1246.jpg
 

В Україні спостерігається бум на оренду квартир в західних регіонах і мертве затишшя на продаж в новобудовах.
Як кажуть ріелтори, такі головні тенденції сезону. Більшість переселенців намагаються прижитися в дешевих областях, де простіше знайти роботу і житло.

“Куди йти далі, що робити – я не знаю. Ціни на оренду житла дуже величезні, я б сказав, зашкалюють.Орендодавці не завжди хочуть брати переселенців на короткий термін, а купувати житло, самі розумієте, можливостей немає “, – говорить переїхав до Києва з Криму студент Роман.

Незважаючи на щільний потік переселенців, зняти квартиру в столиці їм так само складно, як і в перші місяці російської агресії. А от у регіонах ситуація трохи інша. Західні області фіксують бум.

“Львів – це єдине місто, яке дає тенденцію в зростанні попиту. Не тільки на житло, на оренду житла, але ще й на офісний сегмент.Це говорить про те, що частина переселенців з Криму та східних областей з більшою охотою переносять бізнес безпосередньо ближче до західних кордонів “, – відзначає глава ради Українського будівельного товариства Олена Шуляк.

Продавці ж квартир справжнього початку сезону ще не відчувають. За їх словами, навіть незважаючи на вигідні пропозиції від забудовників реальних покупців все менше. Стійкий попит фіксують тільки на квартири економ-класу. Квартири ж у готових будинках простоюють.Більшість банків заморозили іпотечні програми. А ті, хто ще ризикує позичати гроші – вимагають шалені відсотки.

Джерело: segodnya.ua

Возможно, Вам также будет интересно