Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Мобільний будинок на півночі Іспанії

18747.jpg
 

На установку цього будинку пішло всього лише п’ять годин, тому що іспанське архітектурне бюро Baragaño Architects побудувало його заздалегідь.
Мобільний будинок, створений для британського ландшафтного дизайнера і його сім’ї, розташувався на півночі Іспанії, в регіоні Астурія.Але там будинок з’явився не відразу: він був побудований заздалегідь в Мадриді, і тільки потім вже практично готову конструкцію відвезли на північ Іспанії, щоб встановити в запланованому місці.

Будинок зроблений з оцинкованої сталі, дерева та шиферу.Фінальна двоповерхова структура складається з восьми модулів розміром 2,15 на 5,30 м. Чотири базових модуля – кубічні, а кутові верхні з’єднуються разом, утворюючи асиметричну гостроносу дах. На створення основних модулів у команди пішло чотири місяці.

Перший поверх – це відкритий простір, в якому розміщуються кухня і вітальня. А посередині розташовується білі сходи, зроблена зі сталі.

На другому поверсі розташовуються дві спальні, розділені напівпрозорої стіною з полікарбонату.Вона одночасно розбиває простір, але завдяки матеріалу пропускає природне світло в обидві кімнати.

Будинок спроектований так, що, якщо господарі захочуть перенести його на інше місце, це легко можна буде зробити, завдяки в тому числі стійким матеріалами, з яких він побудований.До того ж, так як будинок був створений завчасно, його установка зайняла всього лише п’ять годин і не зіпсувала настрій сусідам: ніяких тривалих робіт на території і зайвого шуму.

Поряд з фінансової та екологічної вигодою, установка заздалегідь сфабрикованої будинку несе в собі і логістичні плюси: встановити такий будинок в важкодоступних місцях буде набагато простіше, ніж побудувати там новий.

Джерело: admagazine.ru

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно