Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Монетизація субсидій на компослуги буде проводитися в два етапи – віце-прем’єр Зубко

16591.jpg
 

Також віце-прем’єр запевнив, після монетизації субсидій мешканці будинків зможуть економити на витратах на енергоносії і інвестувати у власну енергоефективність.
Монетизація субсидій на оплату комунальних послуг буде проводитись у два етапи.

Про це віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко повідомив після відвідування ОСББ “Київенерго” в Києві, повідомляє прес-служба віце-прем’єра.

“Перший – на рівні підприємств-надавачів послуг, другий – людей-споживачів послуг ЖКГ. Для цього потрібно обов’язково уточнити списки людей, які дійсно потребують допомоги.Щоб нікого не залишити без уваги, і в той же час, щоб державними грошима не скористалися шахраї “, – зазначив Зубко.

Він запевнив, після монетизації субсидій мешканці будинків зможуть економити на витратах на енергоносії і інвестувати у власну енергоефективність.

“Наприклад, сім’я щомісячно отримує рахунок за тепло на 1000 гривень.З них 900 гривень покриває держава у вигляді субсидії, а 100 залишається сплатити родині. Разом з тим, після проведення термомодернізації будинку по пакету “Легкий” платіж за комуналку зменшиться на 20%, тобто на 200 гривень “, – зазначив він.

Отже, на думку Зубко, після монетизації субсидій сім’ї не доведеться доплачувати за тепло 100 гривень.

“Більш того, з 100 зекономлених гривень субсидії вона зможе 50 направити на погашення кредиту, а 50 щомісяця накопичувати на своєму рахунку.Вигода очевидна і для людини, і для держави “, – підкреслив він.

На думку віце-прем’єра, грант Фонду енергоефективності та монетизація субсидії дозволить кожній родині вчасно оплачувати кредит і отримати економію для сімейного бюджету.

Джерело: unian.net

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно