Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Монокабіна для усамітненого відпочинку в Греції

 

Дизайн-студія Mandalaki розробила ідеальне місце для літнього втечі від суєти: монокабіну площею 26 м² на острові Родос в Греції.
Головні принципи нової споруди – максимальна простота і функціональність. В сліпуче-білому інтер’єрі будинку немає нічого зайвого, всі предмети відмінно поєднуються один з одним і по дизайну, і за розміром.Така мінімалістичний допоможе відвідувачам сконцентруватися на головному – на пошуках гармонії з природою і з самими собою.

Дизайнери спроектували будинок так, щоб гість міг сам вибрати, сховатися йому від навколишнього світу або з’єднатися з ним.Великі вікна у стелі розмивають межу між внутрішнім і зовнішнім простором, зберігаючи при цьому повну приватність і захист від сторонніх очей.

Лаконічний дизайн внутрішнього дворика підкреслює красу навколишньої природи, а дерева створюють необхідну тінь для комфортного відпочинку.

“Ми хотіли побудувати комфортабельний модульний об’єкт, який можна було б розмістити в будь-якій точці світу, таким чином ділячись нашої дизайнерської філософією.Історія монокабіни почалася на Родосі – моєму рідному острові “, – розповідає Джордж Колліопулос, співзасновник і дизайнер Mandalaki.

Джерело: admagazine.ru

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно