Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Монолітний особняк, в який злодії точно не заберуться

17066.jpg
 

«Мій будинок – моя фортеця», – цей вислів якнайкраще підходить до цього дивного особняку.
На перший погляд може здатися, що це якийсь бункер, однак, якщо господарі натиснуть особливу кнопку, то він почне перетворюватися в житловий будинок за лічені секунди.

Власник цього будинку колись став жертвою грабіжників, тому при замовленні нового житла він побажав отримати будинок, в якому йому було б не страшно за своє життя.Архітектори з польської фірми KWK Promes зрозуміли ці слова занадто буквально і спроектували конструкцію, що нагадує більше величезний бункер, ніж житловий будинок.

Цей будинок має два поверхи і житлову площу в 580 квадратних метрів.Здалеку його можна прийняти за неприступне монолітна споруда, але варто тільки господареві натиснути кнопку, і конструкція починає «оживати». Збоку відкидається місток, зі зворотного боку піднімаються захисні жалюзі. На вікнах відкриваються захисні віконниці.

Після трансформації цей будинок перетворюється в досить відкрите житло. Інтер’єр в приміщеннях виконаний в світлих тонах, які різко контрастують з темним бетоном зовні.

Поруч з будинком знаходиться критий басейн, в якому можна плавати в будь-який час року. А захисні жалюзі одночасно можуть служити екраном для перегляду фільмів.

Джерело: novate.ru

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно