Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Монолітний особняк, який не такий вже і закритий, як може здатися на перший погляд

16633.jpg
 

У Швейцарських Альпах можна відшукати оригінальний житловий особняк. На перший погляд він нагадує сірий монолітний бункер, але варто просто обійти його з іншого боку, і думка змінюється кардинально.
Архітектурна практика JM Architecture спроектувала і реалізувала будівництво приватного будинку (Montebar Villa) в Швейцарських Альпах. Загострена форма вілли продиктована обрисами гірських вершин, що видніються вдалині.Здалеку особняк виглядає як монолітна будівля без вікон і без дверей. Відразу навіть і не зрозумієш, що це житлова структура.Насправді ж, при бажанні господарів, з одного боку будинку можуть відкриватися віконниці на вікнах, а з іншого – цілий фасад, звідки видно приголомшливий ідилічний пейзаж Альпійських гір.

Проект вілли розроблений відповідно до строгих місцевими будівельними вимогами. Будинок має всього один поверх, але на ньому розташувалися три спальні, кабінет, дві ванні кімнати, пральня, вітальня з їдальнею і кухня. Інтер’єр в будинку дуже лаконічний.Практично всі виконано в світлих тонах.

У літні місяці віконниці на фасаді можна розсовувати повністю, відкриваючи приголомшливий вид на 180 градусів на навколишній ландшафт.

Джерело: novate.ru

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно