Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

“Мультиплекс” оголосив тендер на будівництво літнього кінотеатру на ВДНГ

vdnxa
 

ПАТ “Мультиплекс-Холдинг” (Київ), що розвиває в Україні мережу багатозальних кінотеатрів “Мультиплекс”, оголосив тендер на будівництво літнього кінотеатру на території столичного Національного комплексу “Експоцентр України” (ВДНГ).

“Наші партнери “Мультиплекс” оголошують тендер на вибір підрядника з будівництва літнього кінотеатру на ВДНГ. Бюджет – 5 млн. грн. Пропозиції приймаємо до четверга”, – написав на своїй сторінці в Facebook гендиректор НК “Експоцентр України” Максим Бахматов.

Як повідомлялося, київський підприємець, член правління ВДНХ, Максим Яковер раніше оприлюднив плани облаштувати до літнього сезону на території ВДНГ відкритий кінотеатр на 700 місць.

“На початку травня ми з “Мультиплекс” відкриваємо відкритий кінотеатр на 700 місць. За відчуттями, такого масштабу – перший в країні”, – написав М.Яковер в Facebook, додавши при цьому, що вхід на територію ВДНГ буде безкоштовним, а вартість квитка у відкритий кінотеатр не буде відрізнятися від вартості квитків інших кінотеатрів Києва. Планується, що з трьох-чотирьох денних сеансів лише один буде таким же, як в інших кінотеатрах.

“Решта контенту буде театральною/ музичною, англійською, для дітей і спортивні он-лайн трансляції”, – уточнив М.Яковер.

Згідно з даними на веб-сайті Держуправління справами, загальна площа НК “Експоцентру України” становить 286,3 га. Закрита виставкова експозиційна площа становит 18 тис. м кв., експозиційна відкрита площа – 21 тис. м кв., демонстраційні майданчики і конкурсні поля – 30 тис. м кв.

На території комплексу розташовано 180 будинків і споруд, 20 з яких мають статус історико-культурних пам’яток.

Джерело: interfax.com.ua

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно