Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

МВФ хоче зробити жителів України бездомними

3898.jpg
 

Міжнародний валютний фонд очікує від влади України прийняття законів, які дозволять зробити бездомними переважну більшість населення.

Про це повідомила міністр фінансів Наталія Яресько. За її словами, одним з невирішених питань для виділення владі України чергового кредиту МВФ є неприйняття Верховною Радою деяких законопроектів.

“Законопроекти, пов’язані з підвищенням можливості НАК “Нафтогаз” збирати свої дебіторські заборгованості. Мова йде про зняття різних існуючих мораторіїв, які на сьогодні цього не дозволяють”, – уточнила Н.Яресько.

За її словами, таких проблемних законопроектів два. “Один з цих законопроектів, я знаю, стоїть на порядку денному у Верховній Раді в четвер, а другий уряду доведеться подавати вдруге, оскільки він не був прийнятий”, – сказала вона.

Як відомо, в даний час в Україні діє мораторій на примусове виселення боржників із житла за борги, що виправдано в умовах жорстокої економічної кризи в Україні. Його наслідком є ​​зростання безробіття і падіння доходів українців, які не мають об’єктивної можливості оплачувати тарифи ЖКГ, і які уряд Арсенія Яценюка підняло в кілька разів.

Другий законопроект, про який говорила Н.Яресько, – про те, що тарифи повинні бути прибутковими для підприємств ЖКГ. Зараз підприємства ЖКГ в основному є комунальними і дотуються з бюджетів, тобто працюють без прибутку або з низьким прибутком. Прийняття даного закону, відхиленого Верховною Радою, дозволить ще в кілька разів підняти тарифи ЖКГ – тепер уже рішеннями самих підприємств, яким пропонується дати таке право.

Прийняття цього закону зробить привабливою роботу в українському ЖКГ іноземних компаній, підкреслював раніше А.Яценюк. Таким чином, у разі ухвалення законопроектів МВФ в Україні ще в кілька разів підвищаться тарифи, сфера ЖКГ перейде до іноземних компаній, які почнуть виселяти українців з житла за несплату. Також сьогодні Радою прийнято закон, що забороняє при оголошенні військового положення діяльність опозиції і будь-які форми протесту.

Джерело: minprom.ua

, , , , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно