Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

МВФ вимагає від Кабміну скасувати оплату “комуналки” в розстрочку

16308.jpg
 

Міжнародний валютний фонд виступає за скасування можливості громадянам, які не отримують житлові субсидії, платити за житлово-комунальні послуги в розстрочку.
Про це йдеться в проекті меморандуму України і МВФ.

Зокрема, МВФ вимагає до 1 квітня 2017 року скасувати норму, за якою домогосподарства, які не отримують субсидій, могли здійснювати оплату за опалення протягом 12 місяців.

Варто зазначити, що цей пункт до сих пір залишається неузгодженим.

Згідно з меморандумом, МВФ також зажадав знизити норми споживання з 5,5 до 4,5 кубометра на 1 кв. метр для індивідуального опалення, і з 65 до 51 кВт / год за 1 кв.метр електроенергії, яка використовується для індивідуального опалення.

Цей пункт Україна частково виконала. Зокрема, переглянуті соціальні нормативи використання газу для індивідуального опалення: з 5,5 кубометра до 5,0 кубометра на 1 кв.метр опалювальної площі на місяць в опалювальний період.

Також переглянуті нормативи споживання електроенергії для індивідуального опалення: з 65 кВт · год до 51 кВт · год на 1 кв. метр опалювальної площі.

Як відомо, Кабмін дозволив українцям платити за комуналку в розстрочку 19 жовтня.

Згідно з цією нормою, споживач може отримати розстрочку і в місяць звернення повинен сплатити 50% рахунку, а іншу частину необхідно сплатити рівномірно протягом квітня-вересня наступного року, до початку наступного опалювального сезону.

Джерело: epravda.com.ua

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно