Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

На базі аеропорту “Бориспіль” хочуть побудувати вантажний хаб

terminal_D_04
 

У прес-службі аеропорту “Бориспіль” повідомляють, що вантажний хаб для повітряної гавані є дуже перспективним напрямком.

“Бориспіль” знаходиться на стику перельотів між Азією і Європою. За рахунок базового перевізника, у нас широка мережа розльоту по всіх столицях Європи. Також є ряд трансконтинентальних рейсів в Азію. Ми можемо стати аеропортом, де буде відбуватися пересортування вантажів для Європи”, – повідомили в прес-службі компанії.

На сьогоднішній день обсяги обробки вантажів в “Борисполі” незначні – близько 80 тонн на добу. Частина прибутку від обробки вантажів не перевищує 2% від заробітку від інших видів діяльності держпідприємства МА “Бориспіль”.

Так, найближчим часом планує представити відповідний інвестиційний проект безпосередньо експедиторам повітряних вантажних перевезень світового значення (DHL, UPS, FedEx і т.д.).

Проект по залученню оператора для створення міжнародного логістичного центру на базі “Борисполя” вже переданий в American Chamber of Commerce (Американська торгова палата).

Джерело: stroyobzor.ua

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно