Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

На енергоефективність в проекті бюджету виділено 800 мільйонів, – Зубко

08ede98-759_441-shutterstock-151494377
 

Крім того, додаткове фінансування енергоефективності в наступному році Україна може отримати від Німеччини і Євросоюзу. Про це повідомив віце-прем’єр-міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко.

“Що стосується наших напрямків – децентралізації та енергоефективності – то посилення цих реформ дійсно відображається в цифрах проекту держбюджету. За енергоефективності державою виділено 800 млн. грн. Це стосується Фонду енергоефективності, законопроект про який найближчим часом буде внесений до парламенту. Також є закони про енергоефективність будівель, про комерційний облік і житлово-комунальні послуги, які потрібно проголосувати в другому читанні. Це законодавчий комплекс, який дозволить модернізувати житловий сектор”, – сказав Зубко.

Він повідомив, що під час зустрічі з єврокомісаром Йоганнесом Ханом було підтверджено, що ЄС готовий співфінансувати до Фонду близько 100 млн. євро.

“Щодо децентралізації, то в наступному році держава передбачає кошти на об’єднані територіальні громади в розмірі 1 млрд. грн. і 8 млрд. грн. на Державний фонд регіонального розвитку. Таких коштів на розвиток громад раніше ще не виділялося. Це свідчення того, що ми маємо громади, які можуть формувати і впроваджувати свої стратегії розвитку”, – підсумував Зубко.

Джерело: biz.censor.net.ua

, , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно