Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

На грані: обсяги будівництва в Україні продовжують падати

5715.jpg
 

Обсяги будівництва в Україні як і раніше падають. Про це свідчать щомісячні показники обсягів виконаних будівельних робіт.

За словами Романа Абрамовського, заступник міністра Мінрегіону, за підсумками липня поточного року падіння обсягів виконаних будівельних робіт склала не менше 30%.

При цьому чиновник зазначив, що давати хоч якісь прогнози на найближче майбутнє в ситуації, яка нині спостерігається в будівельному секторі країни, досить складно.

“Головне наше завдання – не чекати, коли все налагодиться, а робити самим все для того, щоб ситуація змінилася в кращу сторону. І в першу чергу треба думати про те, як залучити інвесторів на український будівельний ринок”, – зазначив заступник міністра.

Так, за його словами Романа Абрамовського, сьогодні Мінрегіон активно займається спрощенням процедури землевідведення і підключення будівельних об’єктів до електромереж. Це суттєво полегшить роботу інвесторів на стройрінке України.

Крім того, Мінрегіон працює над створенням передумов, які допоможуть активно розвиватися ринку орендного житла в Україні.

Джерело: budport.com.ua

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно