Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

На Хрещатику з’явилися “експериментальні” дерева

18477.jpg
 

У Києві в рамках програми “Обери дерево для Хрещатика” висадили десять дерев, стійких для зростання в межах тротуарній частині вулиці.
Про це повідомили в КО “Київзеленбуд”.

У зв’язку зі збільшенням засоленості грунтів і високого рівня загазованості Хрещатика в рамках експерименту висаджено дев’ять видів дерев (10 саджанців) з використанням сучасного високоефективного методу поливу, розташованого в декоративних тубах,адаптованих до стилю вулиці. Завдяки цьому вода порціями буде подаватися безпосередньо в прикореневу зону рослин, дозволяючи при цьому мінімізувати витрату ресурсів.

“Рослини висаджені з впровадженням системи крапельного поливу і захисту від солі в спеціальну семишарові грунт, що є новим екологічним підходом для збереження екосистеми головної вулиці столиці”, – пояснив генеральний директор КО “Київзеленбуд” МихайлоНаконечний.

Серед саджанців – клен гостролистий “Royal red”, в’яз “New Gorizon” резистентний сорт, каштан червоноколірними, дуб звичайний “Fastigiata Koster”, горобина проміжна “Brouwers”, граб звичайний “Fastigiata”, платан гібридний, клен гостролистий “Columnare”, вишня пташина “Plena”.

Навесні кияни завдяки онлайн-голосуванню на сайті “Київзеленбуду” зможуть вибрати, які саме дерева будуть рости в центрі столиці.

Експериментальні саджанці будуть рости на головній вулиці до осені.Після закінчення експерименту ці рослини викопають і пересадять в парки і сквери міста, а той вид дерева, за який проголосують кияни, в подальшому будуть висаджувати на Хрещатику.

Джерело: stroyobzor.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно