Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

На інвентаризацію сільгоспземель не вистачає 2 млрд грн

3932.jpg
 

В даний час кадрову та ресурсну підтримку для забезпечення роботи земкадастру країні надає Світовий банк.

Перш ніж відкривати в Україні ринок земель сільськогосподарського призначення, потрібно провести їх повну інвентаризацію, яка може обійтися держбюджету в суму до 2 млрд грн, вважає міністр аграрної політики і продовольства Олексій Павленко, передає “Інтерфакс-Україна”.

“Наприклад, для того, щоб провести інвентаризацію земель, попередній бюджет – потрібно до 2 млрд грн. Плюс дуже багато законодавчих актів, які ми хочемо прийняти: це і про оцінку, і про регулювання (обороту земель сільгосппризначення – ІФ).Важливо також провести парламентські слухання, міжфракційні слухання і мати в тому числі політичну волю”, – прокоментував він агентству “Інтерфакс-Україна” питання про перспективи зняття мораторію на продаж сільгоспземель.

При цьому такі кошти не передбачені в держбюджеті на поточний рік.

“Треба або шукати донорів, або дивитися варіанти (виділення – ІФ) з бюджету”, – зазначив глава аграрного відомства.

На думку міністра, виходячи з наявних ресурсів для проведення інвентаризації та наповнення даними земельного кадастру, Україна може бути не готова до зняття мораторію з 2016 року.В даний час кадрову та ресурсну підтримку для забезпечення роботи земкадастру країні надає Світовий банк.

“Консервативні підрахунки – кадастр може бути завершений, наприклад, у першому кварталі наступного року”, – додав О. Павленко.

Джерело: interfax.com.ua

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно