Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

На Київщині побудують фармацевтичний завод

8371.jpg
 

Одна з наймасштабніших іноземних компаній вже будує новий фармацевтичний завод в селі Петрівка Києво-Святошинського району Київської області. Будівництво відбувається за новітніми технологіями, а перший етап запуску проекту планується вже восени 2016 року. В даний час, обсяг своїх інвестицій компанія оцінює в $ 50 млн.

«Радію, що іноземним інвесторам цікава наша область. Є багато планів і бажання реалізувати якомога більше якісних перспективних проектів, які поліпшать життя населення регіону.Наша спільна діяльність – яскравий приклад того, як можна розвивати і будувати свій бізнес в Україні. Це позитивний сигнал для багатьох інвесторів, які ще сумніваються», – зазначив Лев Парцхаладзе.

За словами генерального директора компанії Бассема Вааріе, новий завод додатково створить близько 1000 робочих місць, а Україна зможе користуватися ліками, вартість яких буде набагато нижче тих аналогів, що поставляються в даний час.Нове фармвиробництво буде орієнтуватися на рекомендації Всесвітньої організації охорони здоров’я, за якими кожна країна повинна забезпечити свій внутрішній ринок певним переліком ліків власного виготовлення за доступними цінами.

Проблеми, що виникають в ході реалізації проекту, вирішуються спільно з місцевою владою. Адже реалізація перспективних інвестиційних проектів, будівництво нових підприємств може забезпечити багатьох людей робочими місцями та гідними зарплатами.Компанія вже зацікавлена ​​співпрацювати з КОДА за інвестиційною програмою на 2016 рік.

Джерело: abcnews.com.ua

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно