Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

На Либідській з’явиться новий ТРЦ

4602.jpg
 

На місці знесеного холодокомбінату на Либідській площі передбачається зведення 5-поверхової будівлі, що включає паркінг на 1040 машиномісць.

Раніше забудовники розглядали варіанти розміщення на цій ділянці житлових або офісних висоток, проте зупинилися на проекті ТРЦ загальною площею 122 382 кв.м.

У новому об’єкті комерційної нерухомості, згідно з проектом, планується розмістити ряд незвичайних для Києва розваг – комплекс з гірськолижних і серфінг тренажерів, скалодром, ролледром, парк батутів і багато іншого.Забудовником виступає ТОВ “Мандарин-плаза”, відоме з будівництва Blockbaster Mall на Петрівці і Lavina Mall на Берковцях.

Будівля нового ТРЦ буде інтегровано з сусідньої висоткою Інституту технічної інформації, відомого як “тарілка”. Також проектувальники згадали про ідею будівництва станції міської електрички “Либідська” – її спорудження за рахунок інвесторів вже не раз обговорювалося в місті. Відкритим поки залишається питання про продовження Залізничного шосе під Деміївська шляхопроводом з виходом на Красноармійський провулок для організації нижнього під’їзду до ТРЦ, а в перспективі – до вулиці Боженка, як хордової магістралі вздовж залізниці.

Джерело: eveningkiev.com

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно