Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

На Микільській слобідці облаштують нову набережну

6167207-dniprovska-rivera
 

На Микільській слобідці облаштують нову набережну. Проект виносять на розгляд містобудівної ради на наступному тижні. Головна ідея нового проекту, як каже нам один з авторів концепції розвитку набережної, архітектор Андрій Пашенько, – побудувати на лівому березі, від Броварського проспекту до Русанівських садів, єдину набережну з зоною для променаду довжиною 2 км, ще довшою, ніж на Оболоні.

«Це складне завдання, адже на береговій зоні багато різних об’єктів – церква, житлові будинки, цегельний завод. Але ми хочемо зробити прогулянкову зону, яка практично не відрізана від води», – зазначив Пашенько.

Майданчик для бігу і ритуалів

Як розповів один із ініціаторів проекту, експерт Ради з урбаністики Києва Григорій Мельничук, в обговоренні проекту беруть участь кияни. «І головне їхнє побажання – зробити берег напівприродним, який виходить до води. Тобто не обрамляти в бетон і камінь з різким обривом», – каже Мельничук.

Також, за його словами, кияни запропонували облаштувати майданчик «для ритуалів».

«Біля Патріаршого собору люди хотіли б бачити тематичний майданчик із виходом до води для проведення свят Хрещення, Великодня. Важливо, щоб поруч не було, наприклад, бігових доріжок, тенісних кортів або парковок», – уточнив експерт. Крім зон для ритуалів обговорюється облаштування полів для тенісу, баскетболу, футболу. «Територія буде поділена на зони. Крім спортивних полів з’явиться зона здоров’я з тренажерами і спортобладнанням. Зараз вона в убитому стані, все потрібно реконструювати», – підкреслив Мельничук.

Ресторани переїдуть в будинки

За словами депутата Київради Олега Петровца, комунальники вже почали очистку 20-метрової прибережної зони Дніпра, від Броварського проспекту до Русанівських садів, від будь-яких архітектурних форм. «На цьому тижні плануємо закінчити роботи на ділянці від моста Метро до ресторану «Природа», – сказав Петровець.

Наступного тижня, додав він, повинен завершитися демонтаж на ділянці до Русанівських садів.

«Очистивши набережну, перейдемо до наступного етапу: будемо позбуватися від дебаркадерів на цій ділянці». Як заявив Пашенько, всі ресторани, які були на дебаркадерах, будуть на перших поверхах будинків. Зараз із власниками йдуть переговори. За словами архітектора, всі роботи з облаштування закінчаться до осені.

Джерело: vesti-ukr.com

, , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно