Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

На оновленій Поштовій площі з’явиться гігантський паркінг, музичний фонтан і бари

2371.jpg
 

Площа здадуть в середині року, а підземний ТРЦ з’явиться тільки в 2016-му.

Терміни завершення реконструкції Поштової площі, ремонт якої розпочали ще влітку 2012 року, знову переносяться.Як з’ясувала “Сегодня”, повністю завершити роботи на наземному просторі планують лише до кінця цього літа, хоча раніше міська влада обіцяла здати всі до кінця травня, до Дня Києва.”Є надія, що влітку ми запустимо наземну поверхню площі”, – обіцяв “Сегодня” автор проекту реконструкції Поштової площі, архітектор Андрій Миргородський.

Саму Поштову, нагадаємо, відкривали вже чотири рази, здаючи окремо то тунелі, то естакаду.Зараз роботи на площі активізувалися: туди привезли будівельні крани і екскаватори, а кілька десятків будівельників трудяться над встановленням паль в котловані.

Переносять також введення в експлуатацію підземного торгового центру на Поштовій.Якщо раніше забудовники планували відкрити ТЦ влітку 2015-го, то тепер терміни зрушені до зими-весни 2016 року. “Площа, переходи, метро й наземні споруди будуть працювати. А ось підземні закінчимо лише через рік плюс-мінус пару місяців”, – додав Миргородський.

ДИСКО І пивбар. Два об’єкти на площі біля будівлі річпорту – ресторани-близнюки, – практично готові. “Сегодня” дізналася, що один з них буде пивним рестораном, а другий – Дискобар.Концепція ж реконструкції площі не переглядалася, незважаючи на складну економічну ситуацію в країні: як і планувалося, на місці залишиться “Макдональдс”, який відновлять; посеред площі, викладеної гранітною плиткою, буде круглий світломузичнийфонтан діаметром 15 метрів, оточений лавками і клумбами. На ці цілі в міському бюджеті на 2015 рік передбачать 32,3 млн грн.

Річвокзалу. Знайшли влади та одного з власників річкового вокзалу: його в примусовому порядку змусять відремонтувати вокзал.”Довго тривали суди, ми знайшли навіть одного з власників. Зараз готується розпорядження голови КМДА про примусове приведення в порядок фасаду річвокзалу.Адже коли відкриється Поштова площа, їх будівля повинна відповідати рівню площі “, – повідомили” Сегодня “в КМДА.

Цілком імовірно, що потрапити на набережну можна буде “крізь” вокзал: “Ми б хотіли, щоб ця будівля хоча б почистили і пофарбували.І, бажано, зробити наскрізний прохід на набережну через вокзал “, – додає Миргородський.

МІСЦЕ ПІД ПАРКИНГ. Городяни нарікали, що в 2013 році замість підземного паркінгу на Поштовій влада вирішила будувати торговий центр.Враховуючи, що Поділ хочуть зробити пішохідним, паркінг був би цілком логічним завершенням реконструкції, адже автомобілі потрібно десь залишати. Але при перегляді концепції під стоянку залишили всього 100 місць замість раніше запланованих 500.”Сегодня” з’ясувала, що питання паркомісць все ж вирішать: “Більше 100 місць передбачено за проектом, а ще частина авто можна буде залишити на набережній.Крім того, буквально днями знайшли ще площадку біля будівлі “Київпастрансу”, де можна буде розмістити близько 500 машин “, – розповіли нам в КП” Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд Києва “.Будівництво цього паркінгу міськвлада планують винести на інвестконкурс.

“Віджати” зупинку.

А поки йде реконструкція, тротуар на Поштовій, одразу біля виходу з метро, ​​облюбувала приватна компанія. Тут облаштували парковку, а автобусну зупинку прибрали.

У “Київпастрансі” заспокоюють: “Зупинку повернуть після завершення реконструкції”. Зараз автобус №62 зупиняється в 100 метрах від площі, на вул.Сагайдачного, причому через припаркованих машин автобуси висаджують пасажирів в другому ряду дороги.

Джерело: kiev.segodnya.ua

Возможно, Вам также будет интересно