Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

На продаж виставили готель «Салют», готель «Баккара» та «Арена-сіті»

10054.jpg
 

В якості забезпечення по своїх кредитах, Нацбанк в різний час приймав об’єкти нерухомості (готелі, бізнес-центри, квартири), транспорт (машини і літаки), а також цілі врожаї сільгоспкультур.

Балансова вартість всіх таких активів становить близько 130 млрд грн. Фактично, це в два рази більше, ніж неплатоспроможні банки заборгували регулятору – 51,2 млрд грн на початок 2016 року.

У банку “Форум”, чиїм власником є ​​Вадим Новинський, загальна заборгованість з рефінансування, виданого під заставу майнових прав, досягає 5 млрд грн. Одним з активів є київський арт-готель на воді “Баккара”, який оцінено в 40 млн грн.

Вартість “Арена Сіті” 94,5 млн грн. ТРЦ виступало запорукою «Єврогазбанку», яким володів колишній голова правління НАК “Нафтогаз України” Олексій Івченко.

У банку «Фінанси і кредит» Костянтина Жеваго загальна заборгованість з рефінансування, виданого під заставу майнових прав, становить близько дев’яти млрд грн.

Як майнових прав в забезпечення під рефінансу Жеваго часто закладав цінні папери, нерухомість, транспорт і товари в обороті

З привабливих активів, які зараз знаходяться в заставі у Нацбанку: Білоцерківська ТЕЦ та будівлі заводу “Росава” і”Трібо” в Білій Церкві, готель “Салют”, будівлі “Київмедпрепарата” і фармкорпорації “Артеріум” в Києві.

Джерело: nashkiev.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно