Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

На ринок України вийшла велика польська будівельна компанія

18982.jpg
 

Польський забудовник Mirbud SA офіційно зареєстрував ТОВ “Мірбуд” з головним офісом в Києві і розраховує активізувати інженерно-дорожнє будівництво в Україні.
“Великим викликом для групи стане запуск діяльності в Україні.Сподіваюся, що робота команди, відповідальної за розвиток бізнесу на східних ринках, в найближчі роки принесе ефект у вигляді виграних тендерів “, – цитується президент і мажоритарний акціонер Mirbud SA Єжи Міргос на офіційному веб-сайті компанії.

Згідно з даними системи електронних закупівель ProZorro, Mirbud SA в 2017 році взяла участь в трьох тендерах на загальну суму EUR24,25 млн за проектами будівництва і реконструкції прикордонної інфраструктури України.”Ми бачимо тут дуже великий потенціал для нашої діяльності в сфері інженерно-дорожнього будівництва і будівництва будівель в зв’язку з планами уряду України щодо збільшення фінансування реконструкції та будівництва доріг і отриманням коштів відміжнародних фінансових інститутів для інвестицій в розвиток транспортної інфраструктури “, – зазначив Є. Міргос.

Згідно з даними Єдиного держреєстру, ТОВ “Мірбуд” зареєстровано 24 січня 2018 року, основним видом діяльності вказано будівництво будівель.

Головний офіс компанії розмістився в столичному IQ Business Center по вул. Болсуновських, 13-15. Єдиним учасником ТОВ виступає АТ Mirbud (Скерневице, Польща), керівником – Марек Голя.

Розмір статутного капіталу складає 370 тис. Грн.

Mirbud SAпрацює на ринку Польщі, в основному, в якості генерального підрядника у всіх сегментах будівництва.

Згідно з даними веб-сайту, в портфелі компанії на різних стадіях реалізації знаходяться проекти будівництва логістичних комплексів, торгових центрів, житла і доріг в Польщі.

Компанія з 2008 року зареєстрована на Варшавській фондовій біржі і послідовно створює холдинг з диверсифікованою діяльністю. Зокрема, інвестиції в сфері житлового будівництва здійснює JHM Development SA, А придбані в 2010 року акції компанії Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Kobylarnia SA (Бидгощ, Польща) дозволили розширити сферу діяльності такими послугами, як дорожнє й мостове будівництво, а також виробництво бітумінозних мас.

Джерело: interfax.com.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно