Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

На розвиток регіонів направлять близько 8 млрд гривень

18490.jpg
 

У держбюджеті на наступний рік закладено 6 млрд грн Державного фонду регіонального розвитку, які спрямовані на важливі проекти в регіонах, і 1,9 млрд грн субвенції на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад.
Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе на своїй сторінці в Facebook.«У наступному році істотно збільшився обсяг коштів на реалізацію важливих проектів в регіонах і громадах – 6 млрд грн замість 3,5 в Держфонді регіонального розвитку та 1,9 млрд грн замість 1,5 субвенції на розвиток інфраструктури ОТГ.Це реальний шанс впроваджувати важливі проекти на місцях. І ми вже зараз прискорюємо в регіонах їх подачу, щоб не було затяжок і проекти могли реалізовуватися вже на початку літа 2018 », – сказав він.

Пріоритетними напрямками для реалізації проектів в наступному році є створення сучасних медичних амбулаторій, будівництво та реконструкція дитячих садків, шкіл, створення Нового освітнього простору в українських школах, будівництвосучасних ЦНАП і центрів безпеки.

Джерело: 3m2.kiev.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно