Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

На що звертають увагу покупці при виборі квартир

13868.jpg
 

За словами комерційного директора компанії “Інтергал-Буд” Юлії Горох, для покупця важлива якість матеріалів, з яких зводиться майбутній будинок, а також наявність розвиненої інфраструктури прямо на території комплексу.

“Ця тенденція чітко простежується на прикладі таких наших житлових комплексів як “Паркові озера” на Воскресенці і “Яскравий” на Мінському масиві. Інфраструктура цих проектів включає в себе власні торгові центри та магазини, дитячі садки, впорядковану територію з великою кількістю дитячих і спортивних майданчиків, прогулянкових зон. Саме таке житло сьогодні користується найбільшим попитом. До моменту введення будинків в експлуатацію у нас продається не менше 85-90% квартир”, – пояснила експерт.

Тобто покупців більшою мірою приваблюють не тільки характеристики окремо взятої квартири, а й якість самого простору для життя, яке створюється забудовником у житловому комплексі.

Для покупців квартир економ-і комфорт-класу важливим фактором є хороша транспортна доступність. Також бажано, щоб комплекс розташовувався поблизу зеленої зони або парку, де можна буде відпочити і провести час із дітьми.

“Але навіть якщо поруч немає парку, це можна виправити. Приклад цьому – житловий комплекс “Озерний гай Гатне”, на території якого компанія “Інтергал-Буд” облаштувала озера і пляжі”, – додала Юлія Горох.

Джерело: stroyobzor.ua

, , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно